Про нас

З вами вже 29 років

Ми є однією з найдосвідченіших консалтингових фірм у Литві, яка працює з 1995 року. За роки роботи ми накопичили багатий досвід у таких галузях, як екологія, енергетика, транспорт, наука, соціальні послуги та охорона здоров’я, інформаційні технології, туризм та культура.

Ми запрошуємо вас до взаємодії, співпраці та участі в нашому баченні майбутнього!

Ми працюємо в консалтинговому бізнесі з 1995 року і є однією з найдосвідченіших консалтингових компаній в Литві. Ми накопичили багатий досвід у цих секторах:

  • захист навколишнього середовища;
  • Енергія;
  • транспорт;
  • Наука;
  • соціальні послуги та охорона здоров’я;
  • інформаційні технології;
  • туризм і культура;

За ці роки ми застосували досвід, знання, довіру відомих консультантів і клієнтів до більш ніж 300 проектів у Литві та за кордоном.

Завжди знаходити рішення

Ми є надійною командою експертів з багаторічним досвідом і міцними професійними зв’язками з литовськими та іноземними фахівцями в галузі консалтингу.

Ми співпрацюємо з консалтинговими компаніями в Данії, Нідерландах, Росії, Україні, Білорусі, Швеції, Фінляндії та Великобританії над широким спектром складних проектів.

Команда
Привіт, давай познайомимося.

Ми цінуємо нашу команду, адже вона є основою для цікавої та якісної роботи.

Відгуки
Що кажуть наші клієнти

Історія
Де і як ми були

З моменту заснування компанії ми прагнемо надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості, цінуємо індивідуальність, відповідальність і прагнення до розвитку наших співробітників, партнерів і клієнтів.

1996 – 2002

Saltoniškių g. 58

JOSTRA gimė gražų, spalvotą 1995 rudenį iš didelio noro dirbti ir kurti kažką vertingo, išliekamo, tvaraus. Pradžioje buvome keturiese.

Mūsų Misija apėmė du tarpusavyje susijusius aspektus:

  • Dvasinį – sukurti galimybes ir sąlygas žmonėms dirbti ir užsidirbti.
  • Verslo – uždirbti, kuo geriau atliepiant klientų poreikius.

Jau nuo veiklos pradžios stengiamės valdyti susitarimus, bet ne žmones; ugdyti naujus lyderius, bet ne sekėjus; nuolat gyventi ateities vizija.

Esame dėkingi Lietuvos filosofijos ir sociologijos institutui, kuris suteikė jaunai kompanijai pirmuosius namus…

2002 – 2009

Kareivių g. 6

…bėgant metams išaugome, sutvirtėjome. Atėjo laikas naujam ieškojimų etapui. Kareivių gatvėje gimė pirmieji projektai įgyvendinti užsienyje, o kartu ir užsienio partnerių tinklas. Čia susitikome su jaunais žmonėmis, kurie ne visi liko pas mus, tačiau mes džiaugiamės jų profesine sėkme kitur…

Šiame gyvavimo tarpsnyje įsisąmoninome: „Pagarba klientui ir kitai nuomonei, atsakomybė ir žodžio laikymasis – svarbios mums vertybės“

2009 – 2013

Verslo centras Kamanė

…Šiame laikotarpyje susibičiuliavome su COWI Baltic – inžinerinės Danijos kompanijos COWI filialu Lietuvoje, kuri pasidalino su mūsų išaugusiu kolektyvu savo patalpomis. Čia smagiai dirbome su UAB AYUS – mūsų artimais kolegomis ir draugais. Ne tik dirbome, bet ir įspūdingai keliavome, mokėmės, šventėme! Bet atėjo laikas naujiems pokyčiams…

Šio nuostabaus laikotarpio moto: „Mūsų Komanda – harmoningai bendradarbiaujanti Partnerių visuma, kurioje bendram tikslui apsijungia Asmenybės (bet ne vidutinybės) ir pažangios įmonės; su kuria stengiamės pasidalinti sėkme; kurioje smagu tobulėti“

2013 – 2018

J. Tumo-Vaižganto g. 8

Vienos strateginės sesijos metu sužinojome, kad nemaža dalis kolegų norėtų dirbti Vilniaus centre. Sėdom ant dviračių… ir prasidėjo mūsų gyvenimo tarpsnis šalia Lukiškių aikštės ir Gedimino prospekto. Čia tarptautiniai projektai įgavo vis didesnę reikšmę, tapome kai kurių jų iniciatoriais ir atsakingais vykdytojais. Čia dirbome kartu su “Success Republic”, gryninome savo identitetą, sukurdami potencialą sudėtingų kompleksinių projektų įgyvendinimui… Didžiuojamės, kad mūsų komandos narys Raidas Griškevičius 2015 metais buvo išrinktas žurnalo “Veidas” metų žmogumi.

Šio laikotarpio iššūkis: „Nėra neišsprendžiamų problemų – yra sprendimai, pasitelkiant visų organizacijos narių ir partnerių patirtį ir žinias”

Nuo 2018 gruodžio

Nočios g. 15A

2018 metų pabaigoje įsikūrėme mūsų naujosiose patalpose Nočios gatvėje. Čia suintensyvėjo mūsų veikla Ukrainai ir Ukrainoje, čia kuriame ateities viziją, čia keičiamės ir keičiame pasaulį 😊.

Šio laikotarpio kredo: „Because the ones who are crazy enough to think that they can change the world, are the ones that do.” Steve Jobs

Kviečiame bendrauti, bendradarbiauti ir būti kartu mūsų visų ateities vizijoje!

Меню